İŞ MODELLERİ

AQ8 CORNER PAKETİ

Kendi stüdyon ve markandan vazgeçemiyor musun? O zaman bize stüdyonda küçük bir alan yarat ve neler yapabileceğimizi seyret. Ems cihaz fiyatları ve detaylar için bizi arayın.

Ücretsiz demo talepleri ve online diyetisyen hizmetinden yararlanabilirsiniz.
(*Aylık bir hizmet bedeli bulunmaktadır.)

  • Küçük bir tabela
  • Antrenör eğitimi
  • Ücretsiz demo talepleri ile kazancın artarken işinin keyfini sür

TEKLİF İÇİN FORMU DOLDURUN

İşinizi geliştirin, yeni müşteriler kazanın

İş kapasitenizi artırmak için, spor salonunuzda, pilates stüdyonuzda ya da güzellik merkezinizde
AQ8 EMS Sistem için küçük bir alan ayırmanız yeter. Ems cihaz satışı ve aklınıza takılan
tüm sorular için mutlaka bizi arayın.

TEKLİF İSTEYİN

AQ8 Teknolojisi işinizi geliştirmeniz için en karlı ve hızlı yolu sunar

AQ8 EMS teknolojisi sayesinde düşük yatırım maliyeti ile işinizi geliştirebilirsiniz. 1 kişilik başlangıç paketi ile başlayıp bu paketi 8 kişilik sisteme kadar yükseltebilirsiniz. Üstelik bunun için her seferinde yeni bir cihaz yatırımı yapmanıza gerek kalmaz. Çok düşük maliyetle ve anında sistemi upgrade edebilir, bu sayede de aynı hızla işinizi ve karınızı katlayabilirsiniz.

Profesyonel EMS cihazlarımız ve uzman desteğimizle birlikte çok kısa sürede fark yaratırsınız. EMS cihaz ve ekipmanlarını AQ8 EMS Sistem ürünlerimiz sayfasından detaylı olarak inceleyebilirsiniz. EMS Antrenman Cihazı satın almak istiyorsanız bizi arayın, uzman ekibimiz her türlü konuda size yardımcı olacaktır. 

EMS antrenmanları ile sadece haftada 20 dakikalık seans ile 4 saatlik geleneksel antrenman etkisi yaratılır. EMS cihaz ve ekipmanları için kendi işletmenizde küçük bir köşe ayırmanız yeterli olur. Dünyada yıllardır kullanılan, Türkiye'de de son yıllarda popüler olmaya başlayan EMS sistemini siz de bünyenize katın, yeni müşteriler kazanın.

Yeni müşteriler kazanın, eski müşterilerinizi şaşırtın!

Son dönemin en popüler ve etkili EMS Spor sistemi sayesinde, hem bu sistemden faydalanmak isteyen yeni müşteriler kazanın, hem de var olan müşterilerinize ekstra bir hizmet vererek rakiplerinizle aranızda fark yaratın.

Ems antrenman sistemi, spor yapmak için fırsat yaratamayan veya çok fazla zaman ayıramayan kişiler için ideal çözümler sunar. EMS spor aletleri ve ekipmanı ile haftada sadece 20 Dakikallık bir antrenman ile formunuzu yakalamanız mümkün olur.

Zayıflama, selülit tedavisi, ağır kaldırmaya müsait olmayan kişiler, kısıtlı hareket imkanı olan kişiler, sırt ve bel ağrısı olan kişiler için ideal çözümler sunar. EMS cihaz fiyatları ve EMS teknolojisi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Yeni nesil AQ8 Sistemi ile kablosuz EMS teknolojisinin keyfini sürün. Bu teknoloji sayesinde mekandan bağımsız özgürce spor yapabilirsiniz. Müşterilerinizi şaşırtmaya hazırlanın!

AQ8 Teknolojisi ile işinizi büyütün

AQ8, spordaki gelişmeleri ve sağlıklı yaşam standartlarını koruyacak yenilikleri takip eder. Teknolojisini günceller, hayatı ve fit kalmayı kolaylaştırır. AQ8 Ems teknolojisi ile her zaman güncel kalırsınız, yeniliklerden anında haberdar olursunuz. AQ8 Sistem, uzman personeli ve teknik desteğiyle birlikte her zaman yanınızda yer alır.

AQ8, iş yaşam dengesini dikkate alır. Spor yaparken sosyal ve aile yaşamınızdan çalmaz. Pratiktir, haftada 1 veya 2 kez 20 dakikalık EMS antrenmanı fit olmak için yeterlidir. Spor yapmak için yeterli zamanı bulamayanlar için ideal çözümler sunar. Çok hafif, antibakteriyel özel üretim Neopran (Nefes alan kumaş) kıyafetler sayesinde sınırsız hareket imkanı yakalarsınız. Kalite, sağlık ve hijyen konularında tüm belgelere sahip AQ8 EMS Cihaz ve Ekipmanları ile içiniz rahat olur. 

AQ8 EMS sistemi sayesinde makinelere bağlı kalmazsınız. AQ8 özgürdür, hareketlidir, üyelerine verdiği üstün ve samimi hizmet ile fark yaratır. AQ8 EMS cihazları kablosuz RF teknolojisi ile üretilmiştir. Mekandan bağımsız olarak özgürce spor yapabilirsiniz. Bu özelliğiyle diğer birçok EMS sistemine göre fark yaratırsınız. 

AQ8 EMS sisteminde 8 kişiye kadar birlikte spor yapma imkanı bulunmaktadır. Hedefler kişiye göre ayrı ayrı sisteme girilir ve spor esnasında tüm veriler ayrı ayrı toplanır ve rapor edilir. AQ8 EMS teknolojisi ile toplu halde spor yaptırabilir her bir kişi için ayrı ayrı raporlar alabilirsiniz.

Hedefiniz ne olursa olsun doğru ve sağlıklı beslenme konusu önemlidir. AQ8 sisteminde üyeleriniz diyetisyen eşliğinde doğru beslenmek için yönlendirilir ve takip edilir. Kişinin hedefleri doğrultusunda uzman diyetisiyen tarafından özel beslenme ve diyet programı hazırlanır ve her türlü gelişme yakından takip edilir.

TEKLİF İSTEYİN