İŞ MODELLERİ

KİŞİSEL (VIP) ÇALIŞMA

Başarmak için seçim yap! Stüdyomu, dışarısı mı yoksa kendi evin mi? - Profesyonel eğitmenin başarın için artık yanın da! Taşınabilir sistemimiz ile senin için hazırız. Peki sen bu deneyime hazır mısın?

Stüdyom yok, herhangi bir spor salonuna da bağlı kalmak istemiyorum diyorsanız! Özel EMS Cihaz ve Ekipman ile stüdyonuz her zaman yanınızda. Özel bavulu ile EMS sisteminizi her yere götürebilirsiniz.

AQ8 Mobile EMS Sistem tam size göre; Mobile Trainer olarak müşterilerinize VIP hizmet sunabilir, iş yerinizi her yere taşıyabilirsiniz.

EMS cihaz fiyat ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, EMS cihaz satış birimimizden ve uzman ekibimizden her türlü konuda yardım talep edebilirsiniz.

AQ8 SİSTEM ÜRÜNLERİNİ İNCELEYİN

 

AQ8 EMS Antrenmanı

Elektrik sinyallerini kullanan kapsamlı bir antrenman sistemidir. Günlük yaşamda, merkezi sinir sistemi, kas hareketlerini kontrol etmek için sürekli elektriksel sinyaller gönderir.

Elektriksel Kas Stimülasyonu, bu doğal ilkeyi, geleneksel antrenman yoluyla ulaşılması güç olan en derin kas tabakalarına ulaşmak için kullanır. Özel EMS eğitim giysisi olan Biosuit sayesinde kaslara dışarıdan ek olarak elektriksel sinyaller gönderilebilmektedir.

Julio Cesar La Cruz
81 Kilo Dünya Boks Şampiyonu
"This system has managed to increase my explosive speed and my resistance.."

ÖN-AYARLI
Programlar

KARDİYO – FITNESS – METABOLIC
REHABİLİTASYON – SELÜLİT
CORE -VASKÜLER – DİRENÇ